Po maratonie czas na treningi do 12. PZU Biegu Trzech Kopców i 5. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego!

17. PZU Cracovia Maraton już za nami. Kontynuujemy jednak cykl treningów do krakowskich imprez biegowych wchodzących wraz z maratonem w skład Królewskiej Triady Biegowej 2018. Teraz będziemy przygotowywać się do 12. PZU Biegu Trzech Kopców (30.09) i 5. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego (14.10). W najbliższą niedzielę, 29 kwietnia spotykamy się tradycyjnie o godz. 10:00 przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków od strony ul. Lema.

Maraton za nami, ale to nie znaczy, że nie trzeba trenować. Jak mówią doświadczeni trenerzy, przygotowania do następnego startu zaczynają się w momencie przekroczenia linii mety. Kontynuujemy zatem nasze coniedzielne spotkania w Parku Lotników Polskich.

Teraz będzie trenować trochę inaczej. Będzie więcej zabawy, sprawności, treningów na stadionie. Zajęcia będą krótsze.

Ci, którzy ukończyli nasz krakowski maraton będą mieli aktywną regenerację. Nic tak nie przyspiesza odbudowy, jak delikatny ruch na świeżym powietrzu.

Jak zwykle będzie wesoło i przyjaźnie. Zaproście tych, którzy nie biegają! Czas by się zarazić bieganiem i może jesienią wystartować w „połówce” albo Kopcach?

Całe wakacje będziemy się do tego szykować. A w tę niedzielę mamy niespodziankę! Zrobimy „COŚ” – dla siebie, dla miasta i dla świata.

Porozmawiamy też o tym jak trenować po ukończeniu biegu maratońskiego. Kiedy następny start i gdzie?

Przybywajcie licznie!

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie na Facebooku!